Kalite Politikamız / KURUMSAL - Astır Plastik
New Page 1
   
Modern Menu
 
New Page 2

KURUMSAL

 
 

Kalite Politikamız

  Hakkımızda

Kalite Politikamız

  Bizden Haberler
  Medya

Müşteri Hizmetleri

 

Astır Plastik kalitedir. İnsan, teknoloji ve hammaddeden ödün vermeden üretiyoruz. Yaşam kalitesine katkı sağlamaya çalışıyor; çözüm ortağımız firmalara kazandırmayı; kazandırırken kazanmayı tercih ediyoruz. Bunun için en iyiyi en ekonomik biçimde üretmenin hesaplarını yapıyoruz.

Küçük / büyük ayrımı yapmadan, büyük bir ciddiyetle ve önemseyerek üretimine sahip çıkmak demektir. Tam steril şartlarda ve otomatik sistemler ile el değmeden üretiyor; kullandığımız MRP ve ERP sistemleriyle en üst kalitede ürün ve hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Astır Plastik’te üretim esnasında ürünler ultraviyole (UV) sistemleri sayesinde herhangi bir kimyasal veya oksidant ilave edilmeksizin mikroorganizmalar etkisiz hale getirildikten sonra gerçekleşiyor.

Hizmet kalitemiz ürün kalitesiyle sınırlı olmayıp; zamanı doğru kullanmayı, güven duygusunu oluşturmayı, karşılıklı yarara dayalı bir işbirliği geliştirmeyi ve bunu sürekli hale getirmeyi; bütün bu sonuçları da çalışkan ve başarılı bir ekiple gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Astır Plastik, kalite öncelikli anlayışı ile üretim gerçekleştirme faaliyetlerini, ISO 9001 Kalite yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütmektedir.

 

Kalite Sertifikalarımız

 
  ANA SAYFA  |   KURUMSAL  |   ÜRÜNLERİMİZ  |   HİZMETLERİMİZ  |   İLETİŞİM  |    Site Creation by / +BrandPlus     
Paylaş
 
 

2010 - 2014 © Copyright Astır Plastik. Tüm Hakları Saklıdır.